Ameliyatsız Güzellikte Kesin Çözüm
Bilinen ve kesin olmayan sonuçlar veren eski tedavi yöntemlerine son veren mucize makine Plasmalite® ile özellikle kadınların kabusu olan yaşlanma, Op.Dr. Hasan Subaşı'nın uyguladığı neştersiz, ağrısız ve acısız tedavi yöntemiyle artık sona eriyor.

Op. Dr. Hasan Subaşı tarafından Türkiye'ye ilk defa getirilen en son teknoloji ürünü mucize makine Plasmalite® ile  yüz gençleştirme tedavileri, cerahi olmayan yöntemlerle 3 ila 5 seans gibi kısa sürede gerçekleştiriliyor. Seanslar sonrasında, yarım saat içerisinde geçen hafif bir kızarıklıktan başka pansuman ve bunun gibi diğer işlemleri gerektirmeyen, hiçbir yan etkisi olmayan ve özellikle günlük hayatı etkilemeyen bu tedavi, öğle molalarında bile yapılabilmekte.

FPLTM(Floresanlı Atım Işık Sistemi), sistemi kullanılarak cilde uygulanan ışıkla, Pro-FacialTM(Cilt Gençleştirme) işlemi, tüm dünyada kabul görmüş en güvenli, acı vermeyen ve ilk seanstan sonra gözle görülür bir değişim sağlıyor. Kibrit kutusu genişliğindeki safir taşın cild üzerine temasıyla içinden geçen florasan ışıkları ile deri altına müdahalesi ile yapılan bu tedavi yöntemiyle bir çok sorun ortadan kalkıyor.

Plasmalite® ile Yüzde; Cild Gençleştirme, Sarkık Doku Tedavisi, Göz Altı Morluklarının Tedavisi, Sivilce Bozukluklarının Tedavisi, Akne ve Sivilce Tedavisi, İnce Çizgilerin Düzeltilmesi, Gözeneklerin Küçültülmesi, İstenmeyen Kılcal Damarların Ortadan Kaldırılması, Ellerde; Ellerin Gerilmesi ve Lekelerin Yok Edilmesi, Vücutta; Boyun ve Dekolte Tedavileri, Erken dönem Hamilelik ve Deformasyon Çatlaklarının Tedavisi, Erken Dönem Ameliyat İzlerinin Yok Edilmesi, Dövme Silme/Ağartma ile İstenmeyen Tüylerin sonsuza kadar yok edilmesinde kesin tedavi imkanı sağlıyor.

Omnilight® ile tüylerin yok edilmesinde daha kısa sürede, daha ağrısız ve etkin sonuçlar elde edilmektedir.